O nás

Stavební firma Farbár vznikla v roce 1991, tedy před více než 24 lety.   

Vše začalo prováděním drobných stavebních prací převážně v Německé republice s postupným nabíráním zkušeností v oboru pozemního stavitelství. Po celou tuto dobu se snažíme neustále zdokonalovat, zlepšovat své služby a nabídnout v první řadě kvalitně odvedenou praci, se kterou budou naši zákazníci spokojeni.

Mezi hlavní obory naší stavební firmy patří především realizace pozemních staveb, kde zprostředkujeme pomocí našich partnerů veškeré subdodavatelské práce od elektroinstalace, vodoinstalace, klempířské až truhlářské práce.  

Dále se zaměřujeme na rekonstrukce bytů, rodinných domů či hospodářských objektů. V neposlední řadě se velice intenzivně zajímáme o zateplování všech pozemních staveb.

Naše služby: 

Stavba rodinných domů

Zateplení a komunikace

Rekonstrukce pozemních staveb

Realizace sadrokartonových konstrukcí

Bázeny a zahradní úpravy

 

Úzce spolupracujeme se stavebninami a jsme schopni Vám zajistit dodávku materiálu na stavbu za příznivé ceny se slevami v několika procent.

V případě, že budete mít zájem o naše služby, budete potřebovat pomoc s realizací Vašeho snu, neváhejte nás kontaktovat, mile rádi Vám poradíme!

Nyní provádíme i ,, Nová zelená úsporám pro rok 2015" !  

 

Napsali o nás: 

" Opravdu výborné zkušenosti mám se stavební firmou Farbár. Stavěl jsem z poměrně málo rozšířeného materiálu, s kterým neměl zkušenosti ani projektant. Vyhýbal jsem se proto firmám, kde mi řekli že betonové tvárnice ještě neviděli, ale že to zvládnou - že se se vším dělá stejně. Firma Farbár nejen že detaily dořešila někde sama, něco po konzultaci s projektantem. Dům je vyzděný velmi přesně, což je nutné pro lepení polystyrénu i pro tenké stěrkové omítky. Myslím že ani zakládání každé řady tvárnic podle laserového niveláku není mezi českými stavebními firmami příliš rozšířené. "

http://www.vaelektronik.cz/dum/zkusenosti.html